Seçkinler İnşaat

KURUMSAL

SEÇKİNLER İNŞAAT San. ve Tic. Ltd. Şti., 1994 yılında, onursal başkanımız Azmi AYDEMİR öncülüğüne kurulmuştur. Kendisinin 1986 yılında kurmuş olduğu SEÇKİNLER YAPI KOOPERATİFİ’nin başarılı olması, az ödeme ile çok iş yapılarak kısa sürede üyelerine teslimatın yapılmış olması, Seçkinler 1, 2, 3 diye devam ederek 15. inci sitenin yapılmasını sağlamıştır.

İstanbul ili, Gaziosmanpaşa ilçesinde sürdürülen bu başarılı çalışmalarımız; 1994 yılında SEÇKİNLER İNŞAAT San. Tic. Ltd. Şti. haline dönüştürerek günümüze kadar sürdürülmüştür. Bugüne kadar irili ufaklı bir çok projeye imza atmış, yüzlerce konut ( 2.500 daire civarında) yapılarak ederek sahiplerine teslim etmiştir.

Şirketimiz, zamanla gelişen ihtiyaçlara, doğru şekilde cevap verebilecek teknolojinin, tasarım ve imalatın altına imza atmayı prensip haline getirmiş, doğruluk, dürüstlük zamanında teslimat, güven ve kaliteden asla taviz vermeyen tutumuyla ilçemiz Gaziosmanpaşa’da marka olmayı başarmıştır.

SEÇKİNLER İNŞAAT, halkımızın kendisine duyduğu sevgi, saygı ve güvene layık olabilmek için elinden gelen gayreti göstermekte olup anahtar teslimi inşaat konusunda faaliyetlerine devam etmektedir.